Staré autá Výfuk Citroen Kurejov 2x Superb na dvore biele auta Bok auta

VÝHODNÝ AUTOÚVER ONLINE

Našli ste si priamo u nás, poprípade niekde inde vozidlo, ktoré spĺňa Vaše predstavy, ale jeho cena je nad rámec Vašich aktuálnych finančných možností? Žiadny problém! Ponúkame Vám možnosť výhodného financovania prostredníctvom úveru na auto- Autoúveru. Pýtate sa, aký je rozdiel medzi leasingom a auto úverom? Tu je krátke zhrnutie :
 

LEASING frown VS. AUTOÚVER wink

 

 

  Po kúpe vozidla cez leasing  nie Ste  vlastníkom a pánom svojho vozidla, ale tretia strana, teda banka, resp. leasingová spoločnosť.

  • Po kúpe vozidla cez autoúver sa stávate vlastníkom, aj pánom svojho vozidla priamo Vy, nie banka, ani leasingová spoločnosť.
  Doba splácania pri leasingu je obmedzená iba na maximálne 60 mesiacov- vyššie mesačné splátky.
  • Doba splácania autoúveru sa dá nastaviť až na 96 mesiacov, čo Vám umožňuje nastaviť nižšie mesačné splátky.
  Nákup vozidla na firmu cez leasing z pohľadu DPH: POSTUPNÝ ODPOČET DPH- na začiatku iba zo zaplatenej akontácie a následne iba po častiach z každej mesačnej splátky.
  • Nákup vozidla na firmu cez autoúver z pohľadu DPH: OKAMŽITÝ ODPOČET DPH- pri autoúvere si odpočítate celú DPH jednorázovo, teda ihneď po kúpe vozidla.
  Poistenie a servis vozidla financovaného cez leasing: Pri leasingu je povinné havarijné poistenie- vyššie náklady a navyše leasingové spoločnosti požadujú servis iba v autorizovaných servisoch.
  • Poistenie a servis vozidla financovaného cez autoúver: Poistenie pri auto úvere je voliteľné, čo znamená, že je na Vás, či si zvolíte iba PZP alebo aj havarijné poistenie a navyše, povinnosť navštevovať iba autorizované servisy pri autoúvere odpadá. 
  Pri leasingu je schválenie služby síce benevolentnejšie, ale leasing vychádza zvyčajne aj drahšie. Je však dobrou alternatívou v prípade, že Vám zamietnu autoúver.
  • Pred žiadosťou o úver by ste si mali byť istý, že nie ste nikde vedený ako dlžník (napr. sociálna poisťovňa...) , v prípade, že je Vám takáto situácia známa, treba najskôr pred žiadosťou o úver doplatiť dlžné sumy:).
Nákladnosť financovania závisí od viacerých parametroch, ako sú značka a typ vozidla, rok výroby, cena vozidla, výšky akontácie, či dĺžky doby splácania.


 

  • V prípade záujmu o auto úver nás neváhajte kontaktovať na e-mail: financovanie@europaleasecar.com
  • Možnosť sprostredkovania auto úveru aj pri kúpe vozidla u iného, „externého“ predajcu
  • Vytvorenie ponuky financovania je bezplatné
  • Bez skrytých poplatkov
  • Pôsobnosť celá SR​

 

Prihláste sa na odber noviniek

A neprídete o žiadnu zmenu v našej ponuke skvelých áut.